Vánoční akce RAW přírodních mýdel, šampónů a kosmetiky ukončena

Poděkování patří vám všem, kteří objednáváte a nakupujete naši RAW přírodní kosmetiku přes náš e-shop. Letos jsme pro vás připravili spoustu dárků a tři zákazníci s nejvyšším objemem nákupů, od nás, jako poděkování, obdrží ještě balíček s naší RAW kosmetikou dle vlastního výběru. Zde výsledky ...

Velmi nás těší Vaše důvěra v naše produkty i skutečnost, že naprostá většina z vás je s námi od samého počátku, tedy již bezmála čtyři roky.
Máme radost i z toho, že s námi často komunikujete prostřednictvím e-mailu, telefonu a facebooku a tím se k nám dostávají nezkreslené informace o vaší spokojenosti s našimi přípravky a zároveň vám můžeme pomoci s výběrem ucelené řady naší RAW kosmetiky přímo pro vaši pleť nebo na různé kožní problémy.

 V letošním roce jsme pro vás již od 16. září připravili dárky ke každé objednávce nad 600Kč. Rozdali jsme kuličková pera zn. ELEMA,  spoustu značkových textilních sáčků, RAW mýdel a RAW šampónů.

Zde jsou tři výherci s největším objemem obchodů v roce 2019, kterým zašleme balíček s naší kosmetikou dle vlastního výběru. (V souvislosti s zákonem GDPR nejsme oprávněni uvádět celé jméno)

1. paní  Andrea z Prahy -  18 375 Kč                Výhra - naplněná dárková krabička ELEMA v hodnotě až 1600Kč

2. paní Iveta z Německa - 12 814 Kč                Výhra - značkový sáček ELEMA s vybranými produkty v hodnotě 1000Kč

3. paní Markéta z Olomouce - 11 921 Kč         Výhra - značkový sáček ELEMA s vybranými produkty v hodnotě 500Kč

Gratulujeme vám a těšíme se na vás i v roce příštím :-) 

Vaše ELEMA

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace