Květové vody a hydroláty

Omlouváme se,  v současné době řešíme nové podmínky dovozu s dodavatelem a proto dočasně nejsou hydroláty skladem. O jejich znovu naskladnění Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení

HYDROLÁTY neboli přírodní rostlinné vody

Čisté 100% hydroláty, někdy nepřesně označovány jako květinové vody, bez přídavku konzervantů a dalších chemických látek, jsou vyrobené ojedinělou technologií, která umožňuje uskutečnit parovodní destilaci divoce rostoucích či ekologicky pěstovaných rostlin při teplotách od 40 do 80°C. Tato technologie zajišťuje hydrolátům  jedinečnost v podobě uchování  téměř identických vlastností molekul s vlastnostmi molekul vytvářených přímo rostlinou. Jejich výjimečná kvalita je podmíněna i vysokým extrakčním poměrem, kdy je použit nejméně 1 Kg rostlinného materiálu na 1L vody při zachování udržitelnosti zdroje. Výrobce z Francie hydroláty neskladuje, ale na základě zakázek připravuje vždy čerstvé, čímž je zajištěn jejich výjimečný účinek a svěžest.

Rostlinné hydroláty mají díky vysokému obsahu živých přírodních  látek  jedinečné a nenahraditelné účinky v péči o pleť a vlasy, skvěle pomáhají i na očistu duševní a na vyčištění domácího či pracovního prostoru.  Svým  jemným a harmonickým působením  jsou  bezpečné k použití pro kojence, děti, těhotné a kojící ženy, seniory i zvířata. Aplikují se neředěné, přímo na pokožku, neoplachují se.

Skladování hydrolátů
Hydroláty skladujte v temnu a chladu, při  teplotě od 5°C do 15°C, neboť jsou velmi citlivé na teplo i světlo, které může způsobit jejich mikrobiologické znečištění.

Trvanlivost jednotlivých hydrolátů  je  až dvanáct měsíců. Po otevření spotřebujte do šesti měsíců a uchovávejte nejlépe v chladničce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace