1.4.2021

Dopřejte svým dětem to nejlepší, co příroda nabízí …

Dnes Vás provedeme ucelenou řadou našich RAW přípravků k péči, ochraně a šetrnému ošetření jemné a citlivé pleti miminek i větších dětí.

V měsíci dubnu můžete tyto přípravky vyzkoušet s 15% slevou.

1.    RAW mýdlo s kozím mlékem jemně a šetrně vyčistí a ochrání citlivou pleť miminek i větších dětí. Díky ideálnímu poměru čerstvě nadojeného kozího mléka, (z přebytků místního eko-farmáře), cenných za studena lisovaných olejíčků a čerstvých bylinných extraktů, získá citlivá dětská pokožka potřebnou hydrataci a výživu. Mýdlo nevysušuje a je vhodné i pro alergiky, nebo při výskytu lupénky či atopického ekzému .
Více zde:

https://www.elema.cz/e-shop/s-kozim-mlekem+c3/prirodni-raw-mydlo-elema-s-kozim-mlekem+p58.htm

2.    Hydrolát z Heřmánku pravého (modrého), Čistý, přírodní hydrolát z Heřmánku pravého se zklidňující, nádherně laskavou, sladce bylinkovou vůní, pomůže miminkům při prořezávání prvních zoubků, na opruzeniny, atopický ekzém i seboreu, ale i větším dětem a dospělým s citlivou, podrážděnou, zarudlou či zanícenou pokožkou. Zároveň výrazně zklidňuje a harmonizuje tělo i mysl. Více zde:

             https://www.elema.cz/e-shop/hydrolaty+c10/hydrolat-hermanek-pravy+p222.htm

3.    RAW olej na dětskou pleť s meruňkou, bio pomerančem a bio heřmánkem modrým je ideální, sametově jemná pěstící emulze, která bez zanechání mastného filmu ochrání, vyživí a udržuje zdravou, hydratovanou a svěží pleť miminek a malých i větších dětí. Pomáhá zachovat její pevnost, pružnost a vitalitu. Účinně reguluje mazotok, šetrně absorbuje nečistoty a nezanáší póry, čímž umožňuje pokožce volně dýchat. Olejíček je určen na obličej, tělo i  opruzeniny.
Více zde:

 https://www.elema.cz/e-shop/prirodni-raw-pletove-oleje+c13/prirodni-raw-olej-elema-pro-deti-a-mladou-plet-merunka+p39.htm

Doporučení:

Raw mýdlo používejte pro miminka 1x za tři dny (v ostatní dny jen jemně otírejte pokožku vodou). Mýdlo jemně a šetrně omyje i dětské vlásky. Vyhněte se styku s očima.
 
Heřmánkový hydrolát i dětský olejíček používejte dle potřeby. Tyto přípravky jsou určené i pro každodenní použití.

Všechny uvedené přípravky jsou vhodné na obličej i celé tělo.

Pro sladký a klidný spánek vašich dětí stříkněte 1 dávku heřmánkového hydrolátu  na vypolstrovanou stěnu postýlky nebo na prostěradlo.

 

Přejeme Vám i Vašim dětem spoustu radosti a něhy s našimi přípravky.

ELEMA tým

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace