Prařasa Klamath

Řasy jako takové byly na úplném počátku života naší planety a stáří těch úplně prvních druhů se odhaduje na více než 3,8 miliardy let. Jsou to energeticky bohaté sloučeniny schopné velmi složitého procesu jménem fotosyntéza, při kterém se jako odpadní produkt do atmosféry uvolňuje životně důležitý kyslík. Některé jsou zároveň zdrojem velmi důležitých živin.
Prvenství mezi mimi zaujímá, u nás málo známá, divoce rostoucí řasa Klamath neboli AFA, nejvýživnější z dostupných jedlých řas.
AFA je považována za nejkomplexnější potravinu na planetě a jediný zdroj všech potřebných živin pro vegany.
Obsahuje v dostatečné míře všechny potřebné minerály, vitamíny, stopové prvky, bíkoviny, mastné kyseliny  a je zároveň, jako jediná, zdrojem přírodního endogenního amfetaminu.
Vědecké a klinické studie prokázaly, že pravidelná aplikace AFA může pomoci k trvalým pozitivním změnám v oblasti zdraví a psychiky dětí, dospělých i zvířat. 

Unikátní a žádnou jinou potravinou či doplňkem stravy nepřekonaná, jednobuněčná, modro-zelená sladkovodní prařasa, obsahující více než 65 druhů vitamínů, minerálů, aminokyselin a esenciálních mastných kyselin, která může pomoci k trvalým změnám v oblasti zdraví a psychiky dětí, dospělých i zvířat. Obsah 75g

skladem

1 250 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace