Přírodní RAW pleťové oleje

Pro hloubkovou výživu, ozdravení, ochranu, vitalitu a jedinečný pocit svěžesti a sametové hebkosti každého typu pleti

- Čistý veganský produkt s vysokou účinností
- Rychlá vstřebatelnost bez zanechání mastného filmu 
- Nejvyšší organická kvalita bez chemické a genetické zátěže 
- Vyrobené z Fair Trade certifikovaných surovin
- Profesionální česká výroba

Rozdíl mezi pleťovým krémem, mlékem a pleťovým olejem

Při výrobě krémů a pleťových mlék, které obsahují vodní a olejovou složku, je potřeba použít syntetické emulgátory pro smísení obou složek a zároveň je nutné krém důkladně zakonzervovat, aby nedošlo k jeho předčasné oxidaci. Zde přírodní konzervant nestačí a proto v krémech nacházíme spoustu syntetických konzervantů v podobě parabenů a  jiných ropných derivátů. Zároveň se do krémů velmi často přidávájí tzv. "zlepšovadla účinků" v podobě silikonů a jiných emulgátorů. Tyto látky však kožní póry ucpávají a přestože se pokožka zpočátku jeví jako hladká a jemná, je to jen silikonový film, kterým je pokryta. Ve skutečnosti pleť strádá, nemá možnost volně dýchat a postupně se stává unavenou,  ochablou se sklonem zánětům, vysychání a  tvorbě vrásek.

Panenské oleje jsou sami o sobě konzervantem a mají při správném uchovávání dlouhou trvanlivost, kterou je možné ještě prodloužit přidáním přírodního  extraktu z Rozmarýnu lékařského, který je silným antioxidantem.

Rostlinné, za studena lisované oleje dodají v přirozené podobě pleti potřebné mastné kyseliny a další důležité výživné látky, aniž by ji zatížily, nebo zanesly póry. Jsou pokožkou dobře vstřebávány a dostávají se hluboko do kožních vrstev, kde pomáhají s revitalizací kožních buněk, s celkovým ozdravením a omlazením pleti, nebo jen s udržením vitality a zdravou hydratací. K jejich uchování není potřeba použití syntetických konzervantů a mnohé jsou svým složením podobné kožnímu mazu. Správnou kombinací panenských olejů v určitých poměrech, umocněnou vhodným výběrem esenciálního oleje, jsme docílili účinných a přirozených přípravků pro ochranu,  ozdravení, výživu a revitalizaci jednotlivých typů pleti.      

Složení našich RAW pleťových olejů

Živé oleje obsahují speciální směsi panenských rostlinných olejů spolu s přírodními esenciálními oleji a přírodním extraktem z Rozmarýnu lékařského, vytvořené pro ochranu, ozdravení, regeneraci a výživu pleti obličeje a pokožky celého těla.

Všechny oleje jsou veganské, vyrobené za studena, čímž je zajištěno uchování cenných přírodních látek v přípravku v plné míře. Žádná z přítomných složek, ani hotový produkt neobsahují syntetické látky. 

Živé pleťové oleje jsou mísené v přesných poměrech podle množství a druhu nenasycených a nasycených mastných kyselin, obsažených v jednotlivých panenských rostlinných olejích a každý druh pleťového oleje je speciálně vyvinutý pro daný typ pleti. Snadno se vstřebávají do pokožky, nezanášejí póry a nezanechávají mastný film.

Původ a výběr surovin

Použité rostlinné oleje k výrobě vlasových přípravků jsou v nejvyšší potravinářské kvalitě, získané prvním, šetrným lisem, převážně z divoce rostoucích, chemický neošetřených rostlin. Při výběru surovin jsme se zaměřili na původ a udržitelnost zdroje dané suroviny, její čistotu a účinnost a také  na spravedlivý obchod neboli Fair Trade.

Esenciální oleje od francouzské společnosti Florihana patří k nejkvalitnějším aromaolejům vůbec. Jsou zárukou vysoké účinnosti a zároveň, díky zaměření společnosti,  i ohleduplnosti k přírodě. Přítomný esenciální olej podpoří celkové účinky jednotlivých druhů živých olejů a zároveň spolu s ostatními rostlinnými oleji vytváří originální jemnou a nevtíravou voňavou kompozici.

Rozmarýnový extrakt na bázi bio slunečnicového oleje (bez genetické zátěže), zastává v přípravcích roli přírodního konzervantu a zároveň svými blahodárnými účinky podporuje jejich působení.

Výroba

Ruční, od prvotního mísení jednotlivých složek, jejich postupné sedimentace a následného plnění a balení. Celý výrobní proces probíhá za přísných hygienických podmínek a použití pouze skleněných  materiálů. Jednotlivé originální receptury vytvořila  majitelka společnosti, na základě vlastních odborných a dlouholetou praxí získaných znalostí a všechny živé přírodní oleje vznikají výhradně pod jejíma rukama.

Působení

Ochrana, ozdravení, hloubková výživa, hydratace, regenerace a revitalizace pleti obličeje a těla, regulace mazotoku.

Jedná se o čisté přírodní produkty s vysokou účinností.

Aromaterapie

V překladu znamená léčba vůní. Tato metoda využívá přírodní rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky bylin a stromů, za účelem navození pozitivní změny myšlení, nálady, poznávání a zdraví. Jedná se o podpůrnou, ale v mnohých případech velmi účinnou techniku, na které nevzniká závislost a u které nejsou známé žádné kontraindikace ani další nežádoucí účinky.

Naše živé pleťové oleje s aromaterapeutickou složkou obsahují nevtíravé, jemné tóny čistých, převážně jednodruhových přírodních éterických olejů, které pomáhají k navození a udržení vnitřní harmonie.

Doporučení

Živý pleťový olej nekombinujte se syntetickými přípravky. Mohlo by tím dojít ke snížení jeho účinku či zbytečnému zatížení pleti. Olej doporučujeme používat v kombinaci s naším živým přírodním mýdlem. Aplikujte na pleť dle potřeby. 

Upozornění

Živý vlasový olej uchovávejte v suchu a temnu při teplotách do 22°C

Balení

30 g-  Flakónek ze zakaleného skla se stříbrným dávkovačem, zabalený do dárkové krabičky z recyklovaného papíru. Součástí balení je příbalový leták. 

15 g - Zelená skleněná lékovka s černým nebo bílým dávkovačem bez dárkové krabičky. Součástí balení je příbalový leták. 

Hodnocení bezpečnosti

Všechny naše produkty mají certifikát Hodnocení bezpečnosti kosmetických přípravků dle požadavků "Nařízení Evropského parlamentu a rady č. 1223/2009, o kosmetických přípravcích" a Notifikaci kosmetických přípravků na evropském portálu (CPNP).

Luxusní neparfemovaná čistící a vyživující emulze, která bez zanechání mastného filmu účinně zklidní, vyživí a ochrání citlivou a zarudlou pleť se sklony k alergiím. Doporučujeme používat v  kombinaci s RAW mýdlem ELEMA s kozím mlékem.

od 195 Kč

Luxusní hloubková výživa k ošetření a ochraně normální a smíšené pleti s příjemnou směsnou vůní divoké levandule a vetiveru. Rychle se vstřebává bez zanechání mastného filmu. K dosažení maximálního účinku doporučujeme používat v kombinaci s přírodním RAW mýdlem ELEMA.

od 215 Kč

Luxusní hloubková výživa se svěží palmorůžovou vůní, k ošetření, hydrataci, regeneraci a ochraně suché pleti. Bez zanechání mastného filmu obnovuje pružnost a vitalitu a vyhlazuje drobné vrásky. Doporučujeme používat v kombinaci s RAW mýdlem ELEMA.

od 215 Kč

Luxusní, vysoce účinná olejová emulze, s krásnou, jemnou vůní růžového dřeva, která se rychle vstřebává a bez zanechání mastného filmu obnovuje svěžest a pružnost ochablé pleti, redukuje vrásky a pleť krásně rozjasní. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme olej používat v kombinaci s RAW mýdlem ELEMA s měsíčkem a kurkumou.

od 225 Kč

Luxusní olejová emulze určená k noční výživě každého typu pleti s jemnou zklidňující levandulovou vůní, která proniká hluboko do kožních vrstev. Pokožku účinně regeneruje a vyhlazuje. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme používat olej v kombinaci s RAW mýdlem ELEMA dle typu pleti.

od 245 Kč

Luxusní jemná olejová emulze s jemnou pomerančovou vůní k ošetření a ochraně citlivé dětské pokožky. Šetrně absorbuje nečistoty a nezanechává mastný film. Pro dokonalou ochranu a očistu doporučujeme používat v kombinaci s RAW mýdlem ELEMA s kozím mlékem.

od 195 Kč

Speciální jemná vlasová a pleťová emulze, účinná při výskytu vší ve vlasech a kožních poruchách spojených s enormně mastnou pletí, jako jsou zanícená místa pokožky, akné, seborea, komedomy a další. Má silné dezinfekční účinky a je účinnou prevencí proti všem druhům infekčních onemocnění. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme dle typu problému kombinovat s RAW šampónem "BEZVŠÍVÁK" a RAW mýdlem se sírou a aktivním uhlím. Přípravek se osvědčil i při oparech, problémech s hemeroidy a na drobná poranění. Pomáhá při ošetření a na ochranu srsti domácích mazlíčků.

od 245 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace