Hydroláty

HYDROLÁTY neboli přírodní rostlinné vody

Čisté 100% hydroláty, někdy nepřesně označovány jako květové vody, bez přídavku konzervantů a dalších chemických látek, jsou vyrobené ojedinělou technologií, která umožňuje uskutečnit parovodní destilaci divoce rostoucích či ekologicky pěstovaných siličnatých rostlin při teplotách od 40 do 80°C, čímž se  oddělí éterický olej a jako vedlejší produkt vznikne přírodní rostlinná voda (hydrolát).Tato technologie zajišťuje hydrolátům jedinečnost v podobě uchování  téměř identických vlastností molekul s vlastnostmi molekul vytvářených přímo rostlinou. Výjimečná kvalita je podmíněna i vysokým extrakčním poměrem, kdy je použit nejméně 1 Kg rostlinného materiálu na 1L vody při zachování udržitelnosti zdroje. Náš výrobce  a zároveň dodavatel hydroláty neskladuje, ale na základě objednávek připravuje vždy čerstvé, čímž je zajištěn jejich výjimečný účinek a svěžest.

Veškeré hydroláty nabízené na našem e-shopu jsou testované na dobrovolnících a nás samých. Jejich účinky předčily naše očekávání. Jednoznačně  jsme se shodli, že s podobnou kvalitou jsme se zatím na našem trhu nesetkali. Věříme, že stejně příjemné budou i pro vás... Jejich sortiment budeme postupně rozšiřovat.

ÚČINKY, APLIKACE

Hydroláty mají díky vysokému obsahu živých přírodních  látek  jedinečné a nenahraditelné účinky v péči o pleť a vlasy, skvěle pomáhají i na očistu duševní a na vyčištění domácího či pracovního prostoru. Svým  jemným a harmonickým působením  jsou  bezpečné k použití i pro kojence, děti, těhotné a kojící ženy, seniory i zvířata. Aplikují se neředěné, přímo na pokožku, neoplachují se.

SKLADOVÁNÍ

Hydroláty skladujte v temnu a chladu, při  teplotě od 5°C do 15°C, neboť jsou velmi citlivé na teplo i světlo, které může způsobit jejich mikrobiologické znečištění.

TRVANLIVOST

hydrolátu je, dle typu, až dvanáct měsíců. Po otevření spotřebujte do šesti měsíců a uchovávejte nejlépe v chladničce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace