30.4. 2019

Trápí vás kvasinkové, plísňové či bakteriální problémy intimních partií? Zbavte se nepříjemného svědění či pálení přírodní cestou během dvou dnů.

Dnes pro vás máme osvědčený způsob, jak se zbavit nepříjemných problémů spojených s kvasinkovou, plísňovou či bakteriální infekcí intimních partií. To vše přírodní cestou a během velmi krátké doby.
Stačí naše RAW mýdlo s moringou a odvar z oplodí Ořešáku Královského spolu s kůrou z Červeného Lapacha. 
Návod na přípravu odvaru: 300 ml vody, 1 vrchovatá lžíce ořešáku, 1 zarovnaná lžíce lapacha - vše vaříme na mírném ohni 10 minut a po té necháme přirozeně zchladnout a zcedíme. Do odvaru namočíme čistý plátěný ubousek, lehce vyždímeme a přiložíme na postižené místo. Obklad necháme působit 5 minut. Aplikujeme 2 -3x denně po dobu dvou dnů. Odvarem je možné i udělat výplach. V následujících 14 dnech ještě preventivně používáme k hygieně intimních partií RAW mýdlo s moringou, které nás díky kombinaci červeného lapacha a nimbového oleje ochrání před recidivou, aniž by narušilo přirozenou bakteriální flóru. 

Mýdlo s moringou vám v měsíci květnu nabízíme za akční cenu 135 Kč za krabičku a 128 Kč bezobal (papírový sáček)
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace