Bio Konopný olej

balení:

65 Kč (54 Kč bez DPH)

Cannabis sativa seed oil Je jedním z nejúčinnějších prostředků při výskytu lupénky, atopického ekzému i seborei. Pro pleť a vlasy má blahodárné účinky, obnovuje jemnost, elasticitu a revitalizuje suchou a zralou pleť, zklidňuje a odstraňuje nepříjemné pocity pnutí a svědění u pleti citlivé a alergické.

+ celý popis

INCI

Cannabis sativa seed oil

Popis

První šetrný, za studena provedený lis. Konopný olej je nazýván též „Studnou zdraví pro všechny“. Konopí je jednoletá dvoudomá rostlina dosahující délky 40–400 cm. Původ výskytu má  konopí v oblasti centrální Asie, kde se i nyní výskytuje přirozeně. Odtud se šířilo postupně dál do celého světa. Jako nejstarší doklad o jeho využití lze uvést až 10 000 let před naším letopočtem Čínu v oblasti medicíny. Konopný olej se lisuje ze semen této unikátní rostliny a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a esenciální nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro lidský organismus nezbytné. Olej z konopí dále obsahuje vzácný protein globulin edestin, který je velmi podobný globulinu, jež se nachází v krevní plazmě. Pro pleť a vlasy má blahodárné účinky, obnovuje jemnost, elasticitu a revitalizuje suchou a zralou pleť, zklidňuje a odstraňuje nepříjemné pocity pnutí a svědění u pleti citlivé a alergické, hojí zánětlivá ložiska aknózní pleti, reguluje mazotok a tím je přínosem pro pleť mastnou. Je jedním z nejúčinnějších prostředků při výskytu lupénky, atopického ekzému i seborei. Má silné hydratační účinky, proto doporučujeme omezit jeho používání venku v období mrazů.  Nezanechává mastný film, výborně do pokožky proniká, nezanáší póry, napomáhá mikrocirkulaci, podporuje prodyšnost pokožky. Obsahuje spoustu výživných, nezmýdelnitelných látek.

Složení

Kyselina linolová, linolenová, olejová, palmitová , stearová , vitamíny A,B,C,D,E, stopové prvky a proteiny

Země původu

Kanada

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace