Přírodní RAW vlasové oleje

Pro zdraví, krásu, vitalitu a lesk každého typu vlasů

- Čistý veganský produkt s vysokou účinností
- Rychlá vstřebatelnost bez zanechání mastného filmu 
- Nejvyšší organická kvalita bez chemické a genetické zátěže 
- Vyrobené z Fair Trade certifikovaných surovin
- Profesionální česká výroba


Rozdíl mezi vlasovým kondicionérem, balzámem, mlékem a olejem

Vlasové kondicionéry, balzámy a mléka obsahují vodní a mastnou složku. Ke smísení obou složek je  potřeba použít syntetické emulgátory a zároveň preparát dostatečně zakonzervovat, aby nedošlo k jeho předčasné oxidaci a zkažení. K tomuto účelu se používají syntetické konzervanty v podobě parabenů a  jiných ropných derivátů. Zároveň se do vlasových přípravků ve většině případů přidávají silikony a další chemická "zlepšovadla". Tyto látky však zalepí vlasové vlákno i pokožku hlavy a přestože se vlasy zdají být hladké a vitální, je to jen silikonový film, kterým jsou  obalené. Ve skutečnosti vlasová cibulka, pokožka hlavy ani vlas samotný nemá možnost volně dýchat a postupně se pod vrstvou silikonů stává slabým, nevyživeným a vysušeným, stejně jako jeho kořínek.

Panenské oleje jsou sami o sobě konzervantem a mají při správném uchovávání dlouhou trvanlivost, kterou je možné ještě prodloužit přidáním přírodního  extraktu z Rozmarýnu lékařského, který je silným antioxidantem.

Rostlinné oleje dodají v přirozené podobě vlasům, jejich cibulkám i pokožce hlavy, potřebnou výživu, aniž by je zatížily, nebo zanesly póry. Jsou dobře vstřebávány a  pomáhají s revitalizací vlasových buněk a s celkovým ozdravením a udržením vitality vlasového vlákna. K jejich uchování není potřeba použití syntetických konzervantů. Mnohé jsou svým složením podobné kožnímu mazu. Správnou kombinací panenských olejů v určitých poměrech, umocněnou vhodným výběrem esenciálního oleje jsme docílili velmi účinných, přirozených přípravků pro jednotlivé typy vlasů.    

Složení živých (RAW) olejů na vlasy 

Naše živé (RAW) vlasové oleje jsou směsi speciálních panenských rostlinných olejů nejvyšší potravinářské kvality spolu s přírodními esenciálními oleji získanými šetrnou parovodní destilací a přírodním extraktem z Rozmarýnu lékařského, vytvořené speciálně pro ochranu, ozdravení a výživu vlasů a vlasové pokožky.

Veganské a zároveň vitariánské vlasové oleje jsou vyráběné za studena, čímž je zajištěno uchování nejvyššího možného množství cenných přírodních látek v přípravku. Žádná z přítomných složek, ani hotový produkt neobsahují syntetické látky v podobě silikonů, parabenů nebo jiných chemických „zlepšovadel účinku“. Jedná se o čisté přírodní produkty s vysokou účinností.

Živé vlasové oleje jsou mísené v přesných poměrech podle množství a druhu nenasycených a nasycených mastných kyselin, obsažených v jednotlivých panenských olejích a každý druh vlasového oleje je speciálně vyvinutý pro daný typ vlasů. Snadno se vstřebávají do vlasové pokožky, vlas nezatíží a nezanechávají mastný film.

Původ a výběr surovin

Použité rostlinné oleje k výrobě vlasových přípravků jsou získané prvním, šetrným lisem, převážně z divoce rostoucích, chemický neošetřených  rostlin.

Při výběru surovin jsme se zaměřili na původ a udržitelnost zdroje dané suroviny, její čistotu a účinnost a také  na spravedlivý obchod neboli Fair Trade.

Esenciální oleje od francouzské společnosti Florihana patří k nejkvalitnějším aromaolejům vůbec. Jsou zárukou vysoké účinnosti a zároveň, díky zaměření společnosti,  i ohleduplnosti k přírodě. Do každého směsného základu je vždy přidán takový druh esenciálního oleje, který vhodným způsobem podpoří jeho účinek a zároveň spolu s ostatními přítomnými rostlinnými oleji vytváří originální jemnou a nevtíravou voňavou kompozici.

Přítomný čistý Rozmarýnový extrakt na bázi bio slunečnicového oleje (bez genetické zátěže), zastává v přípravcích roli přírodního konzervantu a zároveň svými blahodárnými účinky podporuje jejich působení.

Výroba RAW přírodních vlasových olejů

Jen ruční, od prvotního mísení jednotlivých složek, jejich postupné sedimentace, po plnění a balení. Celý výrobní proces probíhá za přísných hygienických podmínek a použití pouze skleněných  materiálů. Jednotlivé originální receptury vytvořila  majitelka společnosti, na základě vlastních odborných a dlouholetou praxí získaných znalostí, a živé přírodní oleje vznikají výhradně pod jejíma rukama.

Působení

Hloubková výživa, ozdravení, ochrana, a regenerace vlasového vlákna a vlasových cibulek, zamezení vypadávání vlasů a tvorby lupů, regulace mazotoku, snadnější rozcesávání vlasů po umytí, pružnost, lesk a objem. RAW vlasový olej plní funkci zdravého přírodního kondicionéru. Přestože se jedná o oleje, jsou velmi dobře vstřebatelné a vlas nezamastí ani nezatíží.

Aromaterapie

V překladu znamená léčba vůní. Tato metoda využívá přírodní rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky bylin a stromů, za účelem navození pozitivní změny myšlení, nálady, poznávání a zdraví. Jedná se o podpůrnou, ale v mnohých případech velmi účinnou techniku, na které nevzniká závislost a u které nejsou známé žádné kontraindikace ani další nežádoucí účinky.

Naše živé přírodní vlasové oleje s aromaterapeutickou složkou obsahují nevtíravé, jemné tóny čistých, převážně jednodruhových přírodních éterických olejů.

Doporučení a dávkování

Živý vlasový olej nekombinujte se syntetickými vlasovými přípravky. Mohlo by tím dojít ke snížení jeho účinku či zbytečnému zatížení vlasů. Vlasový olej doporučujeme používat v kombinaci s naším živým přírodním šampónem. Aplikujte na vlasy dle potřeby. Na suché poškozené, unavené a prořídlé vlasy doporučujeme jednou až dvakrát týdně oplachový zábal a po každém umytí i mezi ním, bezoplachovou aplikaci (popis u jednotlivých druhů). Pro vlasy zdravé doporučujeme jedenkrát týdně bezoplachovou aplikaci pro udržení vitality, pružnosti a lesku.  

Upozornění

Živý vlasový olej uchovávejte v suchu a temnu při teplotách do 22°C

Balení

30 g - Skleněný flakónek ze zakaleného skla se stříbrným dávkovačem, zabalený do dárkové krabičky z recyklovaného papíru. Součástí balení je příbalový leták. 

15 g- Zelená skleněná lékovka s černým nebo bílým dávkovačem bez dárkové krabičky. Součástí balení je příbalový leták. 

Hodnocení bezpečnosti

Všechny naše produkty mají certifikát Hodnocení bezpečnosti kosmetických přípravků dle požadavků "Nařízení Evropského parlamentu a rady č. 1223/2009, o kosmetických přípravcích" a Notifikaci kosmetických přípravků na evropském portálu (CPNP).

Speciální jemná vlasová a pleťová emulze, účinná při výskytu vší ve vlasech a kožních poruchách spojených s enormně mastnou pletí, jako jsou zanícená místa pokožky, akné, seborea, komedomy a další. Má silné dezinfekční účinky a je účinnou prevencí proti všem druhům infekčních onemocnění. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme dle typu problému kombinovat s RAW šampónem "BEZVŠÍVÁK" a RAW mýdlem se sírou a aktivním uhlím. Přípravek se osvědčil i při oparech, problémech s hemeroidy a na drobná poranění. Pomáhá při ošetření a na ochranu srsti domácích mazlíčků.

od 245 Kč

Luxusní hloubková výživa pro zachování vitality, pružnosti a lesku normálních a mastných vlasů. Rychle se vstřebává bez zanechání mastného filmu. Doporučujeme používat v kombinaci s přírodním RAW šampónem pro normální a mastné vlasy.

od 280 Kč

Luxusní hloubková výživa, zajišťující obnovení síly, vitality, pružnosti a lesku suchým, poškozeným a barveným vlasům a roztřepaným vlasovým konečkům. Rychle se vstřebává bez zanechání mastného filmu. Doporučujeme používat v kombinaci s přírodním RAW šampónem pro suché, poškozené a barvené vlasy.

od 280 Kč

Luxusní hloubková výživa, zajišťující zdravou krásu, přirozenost, vitalitu, pružnost a lesk vlnitým a nepoddajným vlasům . Rychle se vstřebává bez zanechání mastného filmu. Doporučujeme používat v kombinaci s přírodním RAW šampónem pro vlnité a nepoddajné vlasy.

od 280 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace