30.6. 2019

V horkých letních dnech náš organismus i pokožka strádají. Dnes vám poradíme, s jakými přípravky můžete docílit jemného, pozvolného ochlazení těla a důkladné noční regenerace a revitalizace pleti. Zároveň máte možnost oba přípravky nyní pořídit za akční cenu.

Levandule je známá svým pozvolným šířením energie chladu, klidu a uvolnění, podporuje zdravý spánek  a zároveň vykazuje  repelentní účinky.
Naše RAW mýdlo s levandulí https://www.elema.cz/e-shop/prirodni-raw-mydla+c1/prirodni-raw-mydlo-elema-s-levanduli+p73.htm  obsahuje vysoké procento přírodního esenciálního levandulového oleje mimořádné kvality. Zároveň je plné dalších vysoce výživných olejíčků a bylinek, které mají blahodárný vliv na téměř každý typ pleti. V horkých, letních dnech je tedy, v kombinaci s vlažnou vodou, tou nejlepší volbou pro šetrnou jemnou očistu a ochranu pleti.
Po koupeli či sprše je vhodné, zejména pleť na obličeji vyživit RAW olejem pro noční hloubkovou výživu  https://www.elema.cz/e-shop/prirodni-raw-pletove-oleje+c13/prirodni-raw-olej-elema-nocni-hloubkova-vyziva-ricin-opuncie+p40.htm . Tato unikátní olejová emulze, díky podílu RAW ricínového oleje, proniká hluboko do kožních vrstev, kam dodá potřebnou výživu a hydrataci, zregeneruje narušenou strukturu pokožky a obnovuje růst zdravých buněk.  Vysoký obsah velmi cenného RAW opunciového oleje zajistí pleti účinné vyhlazení, vypnutí a redukci vrásek kolem očí a úst.  Emulze stahuje a nezanáší póry, čímž umožňuje pokožce volně dýchat, rozjasňuje ji a odstraňuje tmavé kruhy pod očima. Přítomný esenciální levandulový olej z Provence zajistí jemné, pozvolné ochlazení a uvolnění, zklidnění a zdravé usínání.  
Náš tip:
Máte-li doma difuzér či aromalampičku, po náročném, horkém dni, vyzkoušejte levandulovou aromaterapii s překrásným levandulovým aromaolejem v BIO kvalitě. Více zde: https://www.elema.cz/e-shop/kosmeticke-raw-suroviny+c17/esencialni-olej-levandule-lekarska-bio+p191.htm 
Pokud netrpíte alergií a potřebujete něco silnějšího s vyššími repelentními účinky, můžete zkusit i aromaterapii s Lavandinem v BIO kvalitě. Více zde: https://www.elema.cz/e-shop/kosmeticke-raw-suroviny+c17/esencialni-olej-lavandin-bio+p178.htm 

Akce měsíce:

RAW mýdlo s levandulí vám v měsíci červenci nabízíme za akční cenu 170 Kč za krabičku a 163 Kč bezobal (papírový sáček).

Přírodní RAW olej noční hloubková výživa skleněná lékovka 15ml v měsíci červenci v akci za 302 Kč.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace